Typy příměstského tábora

Putování časem

Společně ovládneme stroj času, který nás přenese každý den, do jiného časového období. Podíváme se do pravěku, navštívíme Egypt, ale nahlédneme také do budoucnosti. Děti se mohou těšit na spoustu soutěží, historické artefakty a zajímavé informace, které jim rádi předají obyvatelé z procestovaných dob.

Sportovní tábor

Všichni sportovní nadšenci, ať už začátečníci nebo aktivně sportující budou moci navzájem změřit síly v různých sportovních disciplínách. Účastníky čekají hry a aktivity míčové, pohybové, atletické, psychomotorické a nebudou chybět ani týmové netradiční hry. Dětem budou asistovat zkušení sportovní vedoucí, kteří děti kromě praktických dovedností a zážitků obohatí také o spoustu teoretických poznatků.

Výtvarný tábor

Děti čeká spousta kreativních her, tvoření z netradičních materiálů a výtvarných soutěží. Vyzkouší si nejrůznější výtvarné techniky od jednoduché práce s papírem, až po modelování z FIMO hmoty. Veškeré techniky, jsou přizpůsobeny věku a individuálním možnostem každého účastníka. Kromě výtvarné činnosti se děti mohou těšit na zábavné soutěže, odpolední hry a výlety.