Letní tábory v Moravském Berouně

Letní tábory u M. Berouna jsou novinkou Agentury TAPAZA pro letošní rok. Tyto tábory navazují na velký úspěch našich táborů v Kunčicích pod Ondřejníkem a v Kořenově. Táborový areál se nachází v oblasti Nízkého Jeseníku nedaleko obce Moravský Beroun (okres Olomouc). Ubytování je zde k dispozici ve čtyřlůžkových chatkách a v budově se 4-6 lůžkovými pokoji.

V nabídce naleznete naše nejúspěšnější typy táborů a několik zcela nových typů, které spolu se skvělými vedoucími a roky prověřeným programem tvoří nezapomenutelné prázdniny pro každé dítě.

  • Výběr ze 7 typů tábora
  • Výborná dostupnost střediska
  • Profesionální program
  • Prověření vedoucí
  • Rozlehlé kompaktní rekreační středisko

Typy táborů

Taneční tábor

Jeden z nejpopulárnějších táborů v ČR zaměřených na moderní tanec, street dance, disco dance a latinu. TOP lektoři, hry, soutěže, koupání, profesionální show, diskotéky a další program, který Vás zavalí zábavou a skvělou prázdninovou atmosférou.

Sportovní tábor

Sportovní tábor je určen pro děti všech věkových skupin, kteří se sportu věnují na jakékoliv úrovni. Program tábora je sestaven z nejoblíbenějších druhů sportovních aktivit, např: fotbal, badminton, vybíjená, volejbal, frisbee, plavání, americký fotbal, baseball a mnoho dalšího.

Anglický tábor

Tábor je zaměřen na výuku angličtiny pod vedením certifi- kovaného lektora nebo rodilého mluvčího. Určeno pro začátečníky i pokročilé. Hlavním cílem tábora je seznámit účastníky s nejrozší- řenějším světovým jazykem a zábavnou formou prohloubit jejich dosavadní znalosti o něm.

Airsoftový tábor

Airsoftový tábor je určen všem příznivcům military, kteří hledají něco víc než jen bezhlavé střílení, ale mají raději taktický boj. Na deset dní se stanete členem ozbrojené jednotky, kde Vás čeká základní výcvik, spousta adrenalinových bitev a také informací ze života profesionálních vojáků.

Tábor deskových her

Na děti čeká nesčetné množství vědomostních, strategických, rozvíjejících, zábavných, detektivních, karetních a oddechových deskových a stolních her. Nebudou samozřejmě chybět výlety, večerní diskotéky, profesionální show a další program, který Vás zavalí zábavou a skvělou prázdninovou atmosférou.

Výtvarný tábor

Výtvarný tábor je vhodný pro všechny, jejichž zájmem je estetická tvorba. Děti si vyzkouší různé výtvarné techniky a své výrobky si děti mohou odvést domů. V rámci výtvarných dílen mohou děti pracovat i na rekvizitách a maskách pro večerní programy.

FLEXI tábor

U tohoto typu tábora si mohou účastníci sestavit program čistě podle sebe, svých zájmů a preferencí, aniž by se rozhodovali, jestli je bude víc bavit tančit, sportovat či tvořit. Budou si moci totiž vyzkoušet úplně všechno.

Zážitkový tábor

Zážitkový tábor je určen pro děti ve věku 10 – 18 let, které si chtějí užít letní prázdniny opravdu naplno. Program tábora je sestaven z několika výletů a atrakcí, jako např. turistické výlety se speciálními hrami, lanové centrum, bobová dráha, bowling, airsoft a další.