Letní tábory v Moravském Berouně

zvolte si zaměření tábora

Letní tábory u M. Berouna jsou novinkou Agentury TAPAZA pro letošní rok. Tyto tábory navazují na velký úspěch našich táborů v Kunčicích pod Ondřejníkem a v Kořenově. Táborový areál se nachází v oblasti Nízkého Jeseníku nedaleko obce Moravský Beroun (okres Olomouc). Ubytování je zde k dispozici ve čtyřlůžkových chatkách a v budově se 4-6 lůžkovými pokoji.

V nabídce naleznete naše nejúspěšnější typy táborů, které spolu se skvělými vedoucími a roky prověřeným programem tvoří nezapomenutelné prázdniny pro každé dítě.

  • Výběr z 8 typů tábora
  • Výborná dostupnost střediska
  • Profesionální program
  • Prověření vedoucí
  • Rozlehlé kompaktní rekreační středisko

Typy táborů

Taneční tábor

Jeden z nejpopulárnějších táborů v ČR zaměřených na moderní tanec, street dance, disco dance a latinu. TOP lektoři, hry, soutěže, koupání, profesionální show, diskotéky a další program, který Vás zavalí zábavou a skvělou prázdninovou atmosférou.

Sportovní tábor

Sportovní tábor je určen pro děti všech věkových skupin, kteří se sportu věnují na jakékoliv úrovni. Program tábora je sestaven z nejoblíbenějších druhů sportovních aktivit, např: fotbal, badminton, vybíjená, volejbal, frisbee, plavání, americký fotbal, baseball a mnoho dalšího.

Anglický tábor

Tábor je zaměřen na výuku angličtiny pod vedením certifi- kovaného lektora nebo rodilého mluvčího. Určeno pro začátečníky i pokročilé. Hlavním cílem tábora je seznámit účastníky s nejrozší- řenějším světovým jazykem a zábavnou formou prohloubit jejich dosavadní znalosti o něm.

Airsoftový tábor

Airsoftový tábor je určen všem příznivcům military, kteří hledají něco víc než jen bezhlavé střílení, ale mají raději taktický boj. Na deset dní se stanete členem ozbrojené jednotky, kde Vás čeká základní výcvik, spousta adrenalinových bitev a také informací ze života profesionálních vojáků.

Výtvarný tábor

Výtvarný tábor je vhodný pro všechny, jejichž zájmem je estetická tvorba. Děti si vyzkouší různé výtvarné techniky a své výrobky si děti mohou odvést domů. V rámci výtvarných dílen mohou děti pracovat i na rekvizitách a maskách pro večerní programy.

FLEXI tábor

U tohoto typu tábora si mohou účastníci sestavit program čistě podle sebe, svých zájmů a preferencí, aniž by se rozhodovali, jestli je bude víc bavit tančit, sportovat či tvořit. Budou si moci totiž vyzkoušet úplně všechno.

Tábor pro nejmenší

Tento tábor je ušitý na míru dětem ve věku 5-8 let. O děti se budou starat zkušené vedoucí, které s dětmi pracují celoročně. V našich řadách naleznete např. učitelky z mateřských škol.

Instruktorská škola

Instruktorská škola (IŠ) je určená pro všechny, kteří by v příštích letech chtěli na naše tábory jezdit jako instruktoři nebo vedoucí. IŠ vám poskytne všechny důležité informace, znalosti i praxi, kterou budete potřebovat pro práci na našich táborech.